ادارى شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی

ادارى: شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی فعالیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز شخصیت شناسی شخصیت شناسی به کمک کفش مورد علاقه شما! عکس

قصد داریم شخصیت شما را به کمک گزینش کفش مورد علاقه تان به شما معرفی کنیم! در ادامه با ما همراه شوید.

شخصیت شناسی به کمک کفش مورد علاقه شما! عکس

قصد داریم شخصیت شما را به کمک گزینش کفش مورد علاقه تان به شما معرفی کنیم! در ادامه با ما همراه شوید.

کفش مورد علاقه تان در مورد شما چه می گوید؟

شیوه لباس پوشیدن هر فردی، تا حدودی نشان دهنده شخصیت اوست، به عنوان مثال اگر فردی تیپی اسپورت داشته باشد، می توان تشخیص داد که او عاشق فعالیت و تحرک هست. کفش ها نیز از اکسسوری هایی هستند که شخصیت افراد را به سادگی رو می کنند. اگر شما هم دوست دارید که از روی کفش دیگران به شخصیت پنهان ارزش پی ببرید، با ما همراه باشید.

شخصیت شناسی به کمک کفش مورد علاقه شما! عکس

کدام کفش را میپسندید؟

عبارات مهم : شخصیت افراد – پاشنه بلند
بوت پاشنه بلند: مدیر

از نگاه روان شناسان، افرادی که بوت های پاشنه بلند می پوشند، افرادی هستند که دوست دارند بر دیگران کنترل داشته باشند. سرعت عمل آنها در موقعیت های متفاوت بالاست و به خوبی می توانند عالی ترین تصمیم را در کوتاه ترین وقت ممکن بگیرند. زنانی که به این مدل کفش ها علاقمندند، بسیار مستقل و دست و پا دارند، به همین علت حس امنیت را به دیگران انتقال یافته می کنند. در واقع دوست دارند که هر لحظه مرکز توجه باشند و نظرات خود را بر کرسی بنشانند.

کتانی: هدفمند

اگر شما فردی هستید که از مسابقه های چالش برانگیز لذت می برید، مطمئنا از پوشیدن کفش کتانی نیز لذت خواهید برد. شما فردی با اعتماد به نفس اوج هدفمند و بسیار منظم و مبادی آداب هستید که ترجیح می دهید به جای بیکاری، چند کار را همزمان به دست گیرید. از پذیرفتن مسئولیت و مواظبت کردن از دیگران نیز لذت می برید. کلمه «مادر» می تواند نام مناسبی برایتان باشد.

صندل: رها

آیا دیگران هم شما را فردی فروتن و خاکی می خوانند؟ آیا از تماشای طلوع خورشید و پیاده روی لذت می برید؟ اگر جواب شما مثبت هست، شما جزو زن های علاقمند به صندل هستید. افرادی که علاقه زیادی به پوشیدن صندل دارند، افرادی آزاد و رهایند که دوست دارند وقت زیادی را در بیرون از منزل بگذرانند. آنها مانند یک پرستار از مواظبت و تیمار دیگران لذت می برند. آشپزی و وقت گذرانی در آشپزخانه نیز از دیگر فعالیت های مورد علاقه آنهاست.

تخت: یاری رسان

اگر شما جزو آن دسته از زن هایی هستید که علاقه زیادی به کفش تخت پوشیدن دارند، حدس مان این است که شما فردی سخت کوشی اید که تمام تلاش تان را می کنید تا مسئولیتی که بر گردن تان است را تمام و کمال به آخر رسانید. اراده شما آنقدر نیرومند است که نیاز به انگیزه ای بیرونی ندارید و خودتان در درون آن را ایجاد می کنید. و در آخر، فش تخت پوش ها افرادی متمرکز، فروتن و سخاوتمندی هستند که هر لحظه در پشت صحنه ها به عالی ترین شکل ممکن حضور دارند.

پاشنه بلند: سخت کوش

خانم هایی که پاشنه بلند می پوشند، ظاهرا افرادی متریالیست یا مادی گرا هستند ولی واقعیت چیز دیگری هست. آنها در واقع افرادی سخت کوش، مصمم و مقاوم اند که قبل از هر کسی داوطلب می شوند. آنها قادرند که خودشان را با موقعیت های متفاوت وفق دهند و از بعد پرسشها به خوبی بر آیند. آنها قشنگی را تحسین و تا جای ممکن خودشان را غرق قشنگی می کنند. این قشنگی ممکن است آدم ها، اشیا یا حتی شیوه زندگی ارزش باشد، در هر صورت نهایت لذت را از لحظه لحظه زندگی ارزش می برند. شاید دنیا قشنگ نباشد ولی آنها چشمان قشنگی دارند.

بوت: آینده نگر

شما دوست دارید که همه زندگی تان برنامه ریزی شده است باشد به همین علت نگاه نقادانه ای به زندگی دارید و ترجیح می دهید که جهت خود یک استراتژی ثابت داشته باشید. با این سبک زندگی، شما هر لحظه آماده آنچه برایتان در آینده پیش خواهد آمد، هستید و هیچگاه خودتان را دلواپس موانع نمی کنید. زن هایی که بوت ها را به هر کفش دیگری ترجیح می دهند، افرادی واقع بین و عملگرایند که هر لحظه نقشه ای در سر دارند. آنها هر لحظه دو تا سه قدم بعدی ارزش را آینده نگری می کنند و هیچگاه بی فکر قدم بر نمی دارند.

دمپایی لا انگشتی: راحت طلب

همانطور که شما هم حدس می زنید، دمپایی لا انگشتی مخصوص افرادی است که راحتی را دوست دارند. آنها خودشان را به دست موج ها می سپارند تا آنها را به هر کجا که می خواهد ببرد. به جای مشکل کشیدن، ترجیح می دهند تا آنچه را که خوشحال ارزش می کند، انجام دهند. آنها هر لحظه آماده برنامه های تازه و البته ساده هستند. به بیانی آنچه برایشان بیشترین اهمیت را دارد، وقت حال است.

اسنیکر: انعطلاف پذیر

خانم هایی که مدام اسنیکر به پا می کنند، دوست دارند که با افراد کوچیک تر یا بزرگ تر از خودشان ارتباط برقرار کنند، به این علت گاهی خودشان را جوان تر از آنچه هستند می دانند و گاهی خود را پخته تر. به بیانی آنها می توانند با تمام افراد، در هر سنی که هستند، ارتباط برقرار کنند. اسنیکر نیز کفشی است که جهت موقعیت های متفاوت کاربرد دارد، درست مثل صاحبان ارزش که هر لحظه ایده های مختلفی در سر دارند. آنها پر از انرژی و شاداب و جوان اند. مهم نیست که چند سال سن دارند، هر لحظه پای ثابت فعالیت های هیجان انگیزند.

صندل لژدار: مهربان

درست مثل کیت میدلتون، شما نیز فردی هستید که از خود و توانایی هایتان آگاهید. شما قدردان، مصمم و قدرتمند هستید طوری که هر فردی را به سمت خود جذب می کنید. مهربانی شما زبانزد خاص و عام است و دیگران نیز از هم صحبتی با شما نهایت لذت را می برند. این دسته از زن ها گشت و گذار را دوست دارند و وقت زیادی را به فعالیت های بیرون از منزل تخصیص داده شده است می دهند.

پاشنه بلند جلوباز: رئیس

رقابت، این افراد را به هیجان وا می دارد. در آن واحد آنها افرادی مهربان، مسئولیت پذیر و قدرتمندند که دوست دارند هر لحظه مدیریت دیگران را به عهده بگیرند. درست زمانی که همه چیز بهم ریخته و همه ناامید شده است اند، این افراد قدم جلو می گذارند و به شرایط سروسامان می دهند. بنابراین شما در هر کاری به یک خانمی که این کفش را به پا می کند، نیاز دارید تا کارها را به عالی ترین شکل ممکن سروسامان دهد.

لوفر: توصیه سنج

اینطور به نظر می آید که شما فردی تیزبین، توصیه سنج و کمال گرا هستید. زمانی که کاری را به دست می گیرید، تا اتمام آن رهایش نمی کنید و تلاش می کنید که آن را بی عیب و نقص به آخر برسانید. فرقی نمی کند که در شرایط کاری باشید یا در یک رابطه دوستانه، در هر موقعیتی شما ذره ای کم نمی گذارید. مسئولیت پذیری از خصوصیات بارز شماست. شما علاقه زیادی به جزییات دارید طوری که تلاش می کنید نه تنها خودتان، بلکه دوستان و حتی همکاران تان هم عالی ترین باشند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bartarinha.ir


واژه های کلیدی: شخصیت افراد | پاشنه بلند | سبک زندگی | زندگی | فعالیت | سرگرمی | فال | شخصیت شناسی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz