ادارى شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی

ادارى: شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی فعالیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آنهایی که صدای ما را می شنوند حق پخش را بدهند / فیروز کریمی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز می گوید که حق پخش باید به کلوب ها داده شود.سپاهان | اصفهان | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

آنهایی که صدای ما را می شنوند حق پخش را بدهند / فیروز کریمی

فیروز کریمی: آنهایی که صدای ما را می شنوند حق پخش را بدهند

عبارات مهم : سپاهان

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز می گوید که حق پخش باید به کلوب ها داده شود.

به گزارش ایسنا، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان گفت: الان همه تیم ها در نهایت پرسشها هستند و از پخش زنده بازی ها، ریالی به هیچ باشگاهی نمی رسد. آنهایی که صحبت ما را می شنوند حق پخش را بدهند. همه جای دنیا یکی از مهم ترین منابع درآمد تیم ها حق پخش هست. هر ورزشگاهی که من رفتم تبلیغات جهت کلوب ها است ولی چیزی به کلوب ها نمی رسد.

آنهایی که صدای ما را می شنوند حق پخش را بدهند / فیروز کریمی

او ادامه داد: بازی خوبی بود. شرایط سپاهان به مطلوب نزدیک می شود. این تیم فوتبال خوبی بازی کرد. بعد از گل زودهنگام تلاش کردیم نتیجه را مشخص کنیم و به میزانی که عوض کردن تاکتیک دادیم سپاهان هم همین کار را انجام داد. در نیمه دوم هم ما موقعیت گل داشتیم هم سپاهان. در کل به سپاهان تبریک می گویم. سپاهان تیم قابل احترامی است و این فصل شرایطش اینگونه شده است هست. امیدوارم به جایگاهی که لیاقتش را دارد برسد.

ریمی اضافه کرد: ما جهت تمرینات تیم مان و استراتژی تیم به جدول نگاه نمی کنیم. ما باید جلوی همه تیم ها مردانه بازی کنیم. مطمئن باشید تیم را از این حالت نتیجه نگرفتن خارج می کنیم. در هفته های گذشته چند بازی کلیدی مان را نداشتیم. امروز هم یک لشکر غایب داشتیم. دیدید که در بازی امروز بازیکنان جوان ما با انگیزه بازی می کردند. بازی قبلی همه بازیکنان با تجربه ما حضور داشتند. ولی چه اتفاقی افتاد؟ ما تعدادی جوان را در بازی گذاشتیم که به آسانی در برابر یک تیم خوب با انگیزه بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز می گوید که حق پخش باید به کلوب ها داده شود.سپاهان | اصفهان | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد همچنین اظهار کرد: ما در این بازی دو تعویض اضطراری داشتیم. با بضاعت مان بازی قابل قبولی انجام دادیم.

کریمی راجع به استقبال هواداران سپاهان در فرودگاه هم بیان کرد: ما در شهر اصفهان در گذشته کار کردیم و تلاش کردیم خدمت کنیم. بازی قبلی سپاهانی ها پیش ما آمدند. روز قبل نیز به من زنگ زدند و گفتند اگر نیازی دارید به ما بگویید. این به خاطر روحیه پلوانی آنها هست. مردم اصفهان هم مردم قدرشناسی هستند. جهت سپاهان، هواداران ذوب آهن به ورزشگاه می آیند و جهت ذوب آهن نیز طرفداران سپاهانی به ورزشگاه می آیند. این از منش پهلوانی مردم اصفهان هست. آنها از ما قدردانی کردند ما هم همین کار را خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: سپاهان | اصفهان | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz