ادارى شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی

ادارى: شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی فعالیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری من از سرود تیم ملی در جام‌جهانی انتقاد دارم / هوشنگ جاوید

یک پژوهشگر موسیقی اقوام اعتقاد است چون گوش شنوایی وجود ندارد، من نیز جهت چگونگی استفاده از موسیقی اقوام در مناسبت‌های متفاوت از جمله سرود تیم ملی در جام جهانی ه

من از سرود تیم ملی در جام‌جهانی انتقاد دارم / هوشنگ جاوید

هوشنگ جاوید: من از سرود تیم ملی در جام جهانی انتقاد دارم

عبارات مهم : جوانان

یک پژوهشگر موسیقی اقوام اعتقاد است چون گوش شنوایی وجود ندارد، من نیز جهت چگونگی استفاده از موسیقی اقوام در مناسبت های متفاوت از جمله سرود تیم ملی در جام جهانی هیچ پیشنهادی ندارم و از انجام این کار توبه کرده ام.

هوشنگ جاوید در گفت وگو با ایسنا، راجع به ی نقش موسیقی اقوام در سرود تیم ملی بیان کرد: من حرف خودم را به عنوان فردی که نه همه موسیقی ولی بخش زیادی از موسیقی اقوام را می شناسد، می زنم و نقد هم دارم.

او ادامه داد: اگر سرود تیم ملی را به بازیگران و صورت های معروف موسیقی اقوام و نواحی می سپردند آنها می توانستند به خوبی این کار را انجام دهند ولی روی نیروی جوان موسیقی ما هیچ برنامه ریزی وجود ندارد به همین علت نتیجه کارهایی که انجام می دهند نیز این چنین می شود.

این پژوهشگر موسیقی اقوام افزود: مسوولان مربوطه می توانستند بودجه ای که جهت سرود ملی صرف کرده اند را در حجم کمتری بین اهالی موسیقی اقوام و نواحی تقسیم کنند تا به آسانی آثار خوبی تولید کنند.

جاوید با بیان اینکه ما نباید جوانان را دستِ کم بگیریم، اظهار کرد: جوانان ما می توانند کارهای خوبی در بخش موسیقی اقوام و نواحی انجام دهند ولی چون متاسفانه از سوی دستگاه های دولتی ارجاعی صورت نمی گیرد، جوانان نیز خودشان کارهایی انجام می دهند و در اینترنت که راحت ترین بستر جهت عرضه خلاقیت هایشان هست، آن را ارائه می کنند.

او اضافه کرد: در واقع جوانان منشتر شدن کارهای خود در اینترنت می خواهند خطاب به مسوولان این حوزه بگویند، ببینید کار ما چقدر طرفدار داشت؛ در حالی که شما جهت کاری که هزینه کردید نتیجه آن چنانی نگرفتید.

این پژوهشگر موسیقی اقوام اظهار امیدواری کرد: نگاه دستگاه های دولتی فرهنگی ما نسبت به به کارگیری نیروی جوان و استفاده از موسیقی اقوام بهتر شود.

من از سرود تیم ملی در جام‌جهانی انتقاد دارم / هوشنگ جاوید

واژه های کلیدی: جوانان | موسیقی | اینترنت | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz