ادارى شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی

ادارى: شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی فعالیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار حوادث اختلاف بر سر پرسشها مالی ، قتل برادر با ضربات چاقو به قلب،پهلو و گردن

بعدازظهرچهارشنبه خبر وقوع قتل به کلانتری ۱۲۴ قلهک اطلاع داده شد که بلافاصله تیمی خاص به محل اتفاق اعزام شده است و بررسی‌ها در این خصوص شروع شد.

قتل برادر با ضربات چاقو به قلب،پهلو و گردن/اختلاف بر سر پرسشها مالی

عبارات مهم : همراه

بعدازظهرچهارشنبه خبر وقوع قتل به کلانتری ۱۲۴ قلهک اطلاع داده شد که بلافاصله تیمی خاص به محل اتفاق اعزام شده است و بررسی ها در این خصوص شروع شد.

ایسنا نوشت:با شروع تحقیقات اولیه از سوی ماموران مشخص شد که مقتول مردی مجرد و ۵۴ ساله بود که به همراه مادرش در طبقه همکف یک ساختمان دو طبقه زندگی می کرد و قاتل نیز برادر اوست که به همراه همسر و فرزندش در طبقه بالایی همین ساختمان ساکن است.

در جریان تحقیقات ماموران، متهم به قتل دستگیر و در تحقیقات آنان مشخص شد که همسر متهم به قتل به منزل مادرشوهرش رفته ولی مدتی بعد با مقتول درگیر شده است و او به بیرون از منزل رفته است.

اختلاف بر سر پرسشها مالی ، قتل برادر با ضربات چاقو به قلب،پهلو و گردن

در همین حین، شوهر این زن وارد منزل شده است و بعد از مشاهده اوضاع همسرش، با یک چاقو به واحد محل سکونت مادر و برادرش رفته و با برادرش درگیر شده است است.

با اوج گرفتن درگیری متهم چندین ضربه چاقو را به گردن، پهلو و قلب برادرش وارد کرده که این ضربات منجر به فوت این فرد شد.

بعدازظهرچهارشنبه خبر وقوع قتل به کلانتری ۱۲۴ قلهک اطلاع داده شد که بلافاصله تیمی خاص به محل اتفاق اعزام شده است و بررسی‌ها در این خصوص شروع شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر، اعلام کرد که ظاهرا این دو برادر بر سر پرسشها مالی با یکدیگر اختلافاتی داشته اند. با توجه به دستور بازپرس کشیک قتل تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

واژه های کلیدی: همراه | تحقیقات | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz