ادارى شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی

ادارى: شخصیت افراد پاشنه بلند سبک زندگی زندگی فعالیت سرگرمی فال شخصیت شناسی

گت بلاگز اخبار حوادث فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت ، آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک

اعضای سه نفره باند آدم ربایی جهت زورگیری و اخاذی بعد از ارتکاب دهها مورد آدم ربایی و زورگیری بالاخره دستگیر شدند.

فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت ، آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک

آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک/ فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت

عبارات مهم : اداره

اعضای سه نفره باند آدم ربایی جهت زورگیری و اخاذی بعد از ارتکاب دهها مورد آدم ربایی و زورگیری بالاخره دستگیر شدند.

به گزارش میزان؛ ساعت 3 بامداد روز دوازدهم اردیبهشت ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری 141 باغ فیض به مأموران اعلام کرد که به وسیله سرنشیان یک دستگاه ماشین پراید سبزرنگ مورد آدم ربایی قرار گرفته و با گذشت بیش از شش ساعت ، بعد از اخاذی 6 میلیون تومانی و دزدی اموال با ارزش همراهش او را در حاشیه اتوبان پیاده و از محل متواری شدند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان “زورگیری همراه با آدم ربایی” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد .

فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت ، آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک

مالباخته بعد از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت 20 بعد از تعطیل شدن محل کارم، به قصد عزیمت به منزل سوار یک دستگاه پراید سبزرنگ با سه سرنشین که بالای آن یک تابلوی آژانس قرار داشت، شدم. بعد از حرکت ناگهان سرنشین عقب پراید چاقوی بزرگی را زیر گلویم گذاشت و مرا مجبور کرد تا در کف ماشین بخوابم ؛ آنها دستان مرا از پشت بسته و اقدام به دزدی اموال باارزش بنده مشمول بر گوشی تلفن همراه، مقداری وجه نقد همراه، زنجیر طلا و همچنین عابربانک کردند. زمانی که متوجه شدند موجودی داخل کارت ناچیز است مرا مجبور کردند تا طی تماس با خانواده ام از آنها درخواست پول کنم.خانواده ام به محض اطلاع از عنوان مبلغ 6 میلیون تومان به حساب عابربانکم واریز کردند و سارقان با اطمینان از واریز پول به حساب عابربانکم ، در چندین نوبت اقدام به برداشت تمامی 6 میلیون تومان از عابربانک کرده و نهایتا بعد از گذشت 6 ساعت مرا در حاشیه اتوبان از ماشین به بیرون انداخته و به سرعت از محل متواری شدند.

همزمان با شروع تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری این گروه از سارقان، مالباختگان دیگری شناسایی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آدم ربایی ، زورگیری و اخاذی از سوی سرنشیان خودروهای پراید سبزرنگ و 206 سبزر رنگ قرار گرفته بودند.

اعضای سه نفره باند آدم ربایی جهت زورگیری و اخاذی بعد از ارتکاب دهها مورد آدم ربایی و زورگیری بالاخره دستگیر شدند.

یکی از مالباختگان که به وسیله سارقان مورد ضرب و شتم و در ادامه جراحت شدید از ناحیه ران پا قرار گرفته بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در میدان نوبنیاد به قصد رفتن به اوشان منتظر ماشین بودم که یک دستگاه 206 سبزرنگ به من نزدیک شد و مرا به عنوان مسافر سوار کرد. به محض سوار شدن سرنشین عقب چاقوی بزرگی را زیر گلویم گذاشت و ضمن ضرب و شتم مرا مجبور کرد تا در کف ماشین دراز بکشم و در ادامه دستان مرا از پشت سر بست. سارقان اقدام به دزدی تمامی اموال همراهم از جمله عابربانکم کردند که بیش از 20 میلیون تومان موجودی حسابش بود. ابتدا تصمیم داشتم تا به هر شکل ممکن در برابر آنها مقاومت کرده و رمز عابربانک را در اختیارشان نگذارم که ناگهان سرنشین صندلی عقب ، چاقوی همراهش را به عمق تقریبی 15 سانتی متر به داخل پایم فرو کرد و جهت آنکه مرا مجبور به دادن رمز عابربانک کند، چاقو را داخل پایم چرخاند. دیگر اطمینان پیدا کردم که این سارقان اگر مورد نیاز بشود جهت پول مرا خواهند کشت. در برابر خواسته ارزش تسلیم شده است و رمز عابربانک را در اختیارشان گذاشتم و آنها بعد از اطمینان از رمز عابربانک مرا بعد از گذشت بیش از 3 ساعت از ماشین به بیرون انداخته و از محل دور شدند.

کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با بررسی تراکنش های مالی متعلق به حساب های عابربانکی متعلق به مالباختگان موفق به شناسایی چند مغازه طلافروشی و فروش گوشی گوشی در شهرستان کرج از جمله اندیشه ، مارلیک ، فردیس و همچنین تهرانسر شدند که سارقان در آنها اقدام به خرید سکه طلا ، طلاجات و گوشی گوشی کرده بودند.

بررسی تصویرهای دوربین های مداربسته این مراکز تجاری در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. در تصویرهای بدست آمده از تعدادی از این مراکز تجاری ، کارآگاهان اقدام به شناسایی تصویرهای تعدادی از زنان و دختران جوان همراه شدند که همراه با سارقان به طلافروشی ها مراجعه و اقدام به خرید طلاجات کرده بودند.

فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت ، آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک

در ادامه تحقیقات و با شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای بنام رامین 29 ساله، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. بررسی سوابق رامین نشان از آن داشت که رامین آخرین بار در سال 90 به اتهام آدم ربایی دستگیر و روانه زندان شده است و آخرهای سال 95 و بعد از گذشت بیش از 5 سال تحمل دوران محکومیت از زندان آزاد شده است است.

اعضای سه نفره باند آدم ربایی جهت زورگیری و اخاذی بعد از ارتکاب دهها مورد آدم ربایی و زورگیری بالاخره دستگیر شدند.

با بهره گیری از کارها خاص پلیسی، کارآگاهان ضمن شناسایی دو پسردایی و پسرعمه او به نام های سهند 23 ساله و دارای سابقه دستگیری به اتهام زورگیری و پویا 23 ساله به عنوان همدستان رامین به عنوان سرکرده گروه ، اطلاع پیدا کردند که این دو نفر هر کدام یک دستگاه ماشین 206 و پراید سبزرنگ در اختیار دارند که به احتمال زیاد از این خودروها جهت آدم ربایی و زورگیری از مالباختگان استفاده کرده اند.

سرانجام با شناسایی مخفیگاه مجردی متهمان در شهرستان شهریار،آنها دوم مرداد دستگیر و به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شدند.

فرو کردن چاقو 15 سانتی در پای گروگان جهت گرفتن رمز کارت ، آدم ربایی جهت دزدی عابر بانک

سرهنگ کارآگاه داوود فـرد ، معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : در ادامه پیگیری به پرونده و با بررسی شکایت های مشابه و اعتراف متهمان ، تعداد دیگری از شکات و مالباختگان شناسایی، به اداره پنجم پلیس آگاهی دعوت و بعد از مواجه حضوری با متهمین صراحتا آنها را مورد شناسایی قرار دادند.

سرهنگ کارآگاه داوود فرد در خصوص نقش زنان و دختران جوان در همراهی با متهمان در وقت خرید طلاجات نیز عنوان داشت : برابر تحقیقات از متهمان و همچنین تعدادی از این افراد مشخص شد که آنها با فریب تعدادی از زنان و دختران جوان و در پوشش خرید هدیه به همراه این افراد به تعدادی از طلافروشی های مراجعه کرده تا در پوشش آنها اقدام به خرید طلاجات با استفاده از عابربانک های مسروقه کنند.

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمین به انجام دزدی های مشابه به شیوه و شگرد فوق در مناطق غرب و شمال غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران و به منظور شناسایی سایر شکات و مالباختگان و همچنین شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر هر سه متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است است.از شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویرهای متهمان شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره پنجم پلیس آگاهی در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند؛ همچنین از شهروندان که اطلاعاتی در خصوص دیگر جرایم ارتکابی از سوی متهمان دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس 51055505 در اختیار کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار دهند.

واژه های کلیدی: اداره | ماشین | شناسایی | آدم ربایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz